logo
Proje Mağaza:
0 216 540 57 16 - 17

Modoko Mağaza:
0 216 540 82 27

Kategoriler
Doga Koleji-Ataşehir Ana Okulu

Doga Koleji-Ataşehir Ana Okulu

Doga Koleji-Ataşehir Ana Okulu

 
Doga Koleji-Ataşehir Ana Okulu

Doga Koleji-Ataşehir Ana Okulu Projemiz Tamamlanmistir.

Projede,de ithal kumas,lı lobi bekleme koltuklari, kanepe ve leke krom ayaklı özel sehpa yapilştir.

Özel tasarlana metal ayaklı 130x130 kare masa tabla 2 parcadan oluşmaktadir. bir parçasi dogal kaplamali bambu ve bir tarafi elvira krem melemin tabla kullanilmistir. Masa üzzreinde ithal fircalıklı kablo çıkış kapaklari kullanilmiştir.

Özel bambu kaplama dolap ve dolap kapakları uygulanmiştir. Özel kare kutu gözlü doga kurumsal reklerindn oluşan dolap kullanilmiştir.

Yönetici masasi mukemmel tasarim harikasi kontra kayın agaçindan asimetrik ayakli olup, masa üstü 8mm temperli cam kullanilmiştir.

Masa cam üzerine 3 adet paşabahce akvaryum-çiçek vazosu ve kalemliklerden olusan 3 adet özel tasarlanmis cam aksesuarlar kullanilmiştir. Masa yüzeyine nde siyah camdan olusan fanus oluşturulmuş ve fanus icersine led işik aydinletme sistemi kullanilarak cam aksesuarlardan ışık dışariya çıkışı saglanarak, ışık görselligi olışturlmuştur.

Yine yönetici masasinda tek askı sistemli kalemlik gözleri ve tandem firenli telescopik raylar kullanilmiştir.Masa sol tarafinda krom ayak aparatlı ,tandem firenli telescopik raylı keson kullanilmiştir.

özel tasarlanan Toplanti masasi tabla ve ayaklarda kontra çizgiler kullanilarak farklilik yaratilmiştir.6 gen pataklerden olusan kontra ve beyaz lake asimetrik dolaplar toplanti odasina ayrıcalik ve etetik katmiştir.

Ofis ve yönetici masalarinda ve tüm mobilyalarda dogal kaplama kontra kayın ve bambu kaplamalar kullanilarak dogalik ve sadelik projemizde hedeflenen sadeligi,kaliteyi saglamiştir

Lavabolarda anti bakteriel ve hijyen saglayan coryan uygulanmiş ve beyaz ve hardal rekler tercih edilmiştir.

Ofis ve yönetici koltukları 55 danste p.p dökme sungerden olusan modern cizgilere sahip ithal kumaşlar kullanilaralk kurumsal reklerle projede amaçlanan görsellik tamamlanmiştir.


Gösterim Sayısı : 4044
Arkadaşına Gönder - Sipariş Ver - Önceki - Sonraki

Car Solution Production Car Solution Production


Metro Kontrol Odası Projesi Metro Kontrol Odası Projesi
İstanbul Metro Kontrol Odası Proje Tasarımı. Büyük cam duvarlı, Güneş ışığının içeri girdiği, Güzel manzaralı, Kartlı geçiş sistemine sahip, ful hd ekranlı, uzun süre çalışmaya göre ofis mobilyaları, ergonimi maksimum düzeyde düşünerek hazırlanmıştır


Unamik Projeleri Unamik Projeleri
HTC, SAMSUNG, Xerox çağrı merkezleri projesi.
Sensörlü otomatik kapılar, ithal karo halılar, cam bölmeler, alçıpan bölmeler, kolon giydirmeleri, boya işleri, çağrı merkezi masaları, odaları ve tüm mobilyaları OFİS CLUB MOBİLYA tarafından yapılmıştır.


Atay Yapı Projesi Atay Yapı Projesi
Atay Komple Proje


Hastane ofis projeleri Hastane ofis projeleri
Hastane ofis projeleri


 


  • DWG DIPLOMATEN INTERNATIONAL
  • ATAY YAPI
  • Kozmoklinik Kozm. Medika Paz.
  • American Education Center
  • E.R.C Güvenlik ofis projesi