logo
Proje Mağaza:
0 216 540 57 16 - 17

Modoko Mağaza:
0 216 540 82 27

Kategoriler
Furkan tekstil -Genel müd.odas

Furkan tekstil -Genel müd.odas


 
Furkan tekstil -Genel müdür.odası

 

Furkan Tekstil san.tic.ltd. şti,genel müdür odasinda ofis mobilyalarinin yerleşim proje çalismasi yaklasik 35 günde tamamlanmiştir.

Bu projede Genel müdür Necati NAÇAR Bey ve ofis club mobilya proje firma mimarimiz ve bizzat yöneticilerimiz ile yapilan işbirligi sonucunda başarili ve bir okadar da keyifli bir proje olusturulmuştur.

Genel müdür odasinda ofis ortaminda çok sıcak olan dogal bambu kaplama, detaylarda CNC kesimli desenler ve beyaz lake kullanilarak hem modern bir okadar da sıcak ofis ve yönetim odasi yapılandirilmiştir.

Yine tüm alanlarda kullanilan bambu kaplama ve ithal kumaşlarla kanepelerde sonsuz uyum ve görsellik yakalanmiştir.

Özel tasarlanan tv ünitesi ve ünite icersine gizlenmiş mini bar dolbi ile, misafirlerine sonsuz konfor ve estetik bu projede bir arada sunulmustur.

Genel müdür koltugu İthal fileli ve hakiki deri olup Joystick kontrol kumanda kollarina sahiptir.

Duvara kadar uzanan özel tasarim toplanti masasi ve toplanti masasinda masa yüzeyine gizlenmis LCd tv baglantili data sunum kutusu bulunmaktadir. Data sunum kutusu ile tv arasinda HDMI kablolarla veri aktarimi,telefon - data baglanti-cat 6 ethernet baglantisi- usb baglantisi bulunmakta ve bu olanaklari yöneticilere sunarak konfor kalite ve profesyonel toplantilar yapmalarina olnak saglanmaktadir.

Ofis te yöneticiye özel westiyer dolabı- gizli kasa dolabı tekstil numune dolaplari bulunmaktadir.

Makam masasinda bulunan data sunum kutusu da ayrica kablo daginikligina ve priz arayişlarina son vermekte ve tv ile VGA-cat 6 eternet-telefon 3 adet energy piz çıkışı da bulunmaktadir.


Gösterim Sayısı : 3994
Arkadaşına Gönder - Sipariş Ver - Önceki - Sonraki

Car Solution Production Car Solution Production


Metro Kontrol Odası Projesi Metro Kontrol Odası Projesi
İstanbul Metro Kontrol Odası Proje Tasarımı. Büyük cam duvarlı, Güneş ışığının içeri girdiği, Güzel manzaralı, Kartlı geçiş sistemine sahip, ful hd ekranlı, uzun süre çalışmaya göre ofis mobilyaları, ergonimi maksimum düzeyde düşünerek hazırlanmıştır


Unamik Projeleri Unamik Projeleri
HTC, SAMSUNG, Xerox çağrı merkezleri projesi.
Sensörlü otomatik kapılar, ithal karo halılar, cam bölmeler, alçıpan bölmeler, kolon giydirmeleri, boya işleri, çağrı merkezi masaları, odaları ve tüm mobilyaları OFİS CLUB MOBİLYA tarafından yapılmıştır.


Atay Yapı Projesi Atay Yapı Projesi
Atay Komple Proje


Hastane ofis projeleri Hastane ofis projeleri
Hastane ofis projeleri


 


  • Doga Koleji-Ataşehir Ana Okulu
  • Doga bahcesehir ana okulu
  • E.R.C Güvenlik ofis projesi
  • Dogal Taş Duvar
  • Cengelkoy Borekcisi