logo
Proje Mağaza:
0 216 540 57 16 - 17

Modoko Mağaza:
0 216 540 82 27

Kategoriler
Bioethanolu Şömine Modelleri

Bioethanolu Şömine Modelleri

Bioethanolu Şömine Modelleri

 
Bacassız Bioethanolu Şömineler Modelleri

Bioethanonlu Bacasız şömine dediklerinde, şömine, ileri teknoloji ve altyapı sayesinde çok farklı seçenekler var. Bacasız şömine bu eğilimin fırsatı en kolay seçenekleri şömine biridir. Bir baca olmadan bu tür, bu seçenek herhangi bir baca için gerek kalmadan hiç, her yerde, daha rahat ve güvenli bir kullanım için mevcuttur, baca sistemleri, sensiz rahat bir şömine için bir şans sunuyor. Buna ek olarak, diğer seçenekleri şömine daha kapsamlı bir bina bakım, biz de özellikle dekoratif bir şömine en iyi seçimdir olarak kullanmak isteyenler için bir şömine baca şömine seçenekleri, gibi özel bir zevk sunuyor.

Bioethanonlu Bacasız şömine, şömine seçenekleri genellikle dekoratif amaçlı tercih edilir. Orada baca kül, duman bir gereksinim olduğunu ve şömine mükemmel bir görüntü oluşturmak için şans bir çok özel bir şekilde, umursamıyorum özel kendi yapısı ve bu konuda her iki. Ayrıca, kurulumu ve kullanımı da çok kolay. Bu yönde, herhangi bir sorun, içerik güven oluşturmak için iş ev veya yer bir baca yangın sürümü ile bir şömine kavramı yoktur yaşamak değildir, size güzel bir resim seçebilirsiniz. Ayrıca diğer geleneksel şömine herhangi bir sorun olmadan kullanma yeteneği verir, hem de temizlik açısından olduğu gibi, kullanımı kolay sağlamak çok daha güvenlidir.

Bacasız şömine, biyoetanol iş için kullanılan yenilenebilir enerji kaynağıdır. Buna ek olarak, biyo-etanol, alev yapay bir görüntü, alev sizi tatmin ve sadece almayacağız. Bu nedenle, bir şömine içinde alevin görünümünü olmadan ve tatmin edici örneğin, gerçek görüntü olarak elemanlar, şeklinde bir ağaç, şömine, kül ve duman olmaksızın sorunsuz bir şekilde elde etmek mümkündür. Ayrıca, en fazla 2 litre böylece biyoetanol yakıt odası, 6 ila 8 saat kapalı. Yani, şömine baca kullanmak için bir fırsat sunuyor, oldukça doğaldır. Bu şömine baca çok cazip bir seçenek haline, kullanıcının temizlik ve konfor ihtiyacı ve maliyet etkilidir.


Gösterim Sayısı : 2410
Arkadaşına Gönder - Sipariş Ver - Önceki - Sonraki

 Bacasız Şömine Bacasız Şömine
Bacasız Şömine


Bioethanolu Şömine Modelleri Bioethanolu Şömine Modelleri
Bacassız Bioethanolu Şömineler Modelleri


Bacasız Şömine Modelleri Bacasız Şömine Modelleri
Bacasız Şömine Modelleri


 


  • Bioethanolu Şömine Modelleri
  • Bacasız Şömine Modelleri
  • Bacasız Şömine